⏱︎ Snelle Levering - Op werkdagen voor 15:00 besteld = zelfde dag verzonden
Gratis verzending vanaf €50 (NL) - €75 (BE)
Goede service - ★★★★★ - Sinds 2013
Sandalwood Talkpoeder 100g
  • Sandalwood Talkpoeder 100g-1
  • Sandalwood Talkpoeder 100g-2
  • Sandalwood Talkpoeder 100g-3

Taylor of Old Bond Street Sandalwood Talkpoeder 100g

Terug naar overzicht

€ 16,95 Incl. btw

(0)

Sandalwood Talkpoeder 100g. Een luxe talkpoeder te gebruiken zowel voor als na het scheren. Verrijkt met de geur van Sandalwood.

  • Artikelcode: 07155
  • EAN: 696770071557

Directe checkout

Productomschrijving

Sandalwood Talkpoeder 100g. Een luxe talkpoeder te gebruiken zowel voor als na het scheren. Verrijkt met de geur van Sandalwood. De populaire Taylor of old Bond Street Sandelwood mix zorgt voor een klassieke mannelijke geur vol van warmte en destinctive houtachtige noten. Sandalwood is een geur met top notes van geranium, lavendel, rozemarijn en vloeibare amber. Dit wordt ondersteund door een hart van anjer, varens en oranjebloesem rustend op een weelderige base van patchouli muskus en sandelhout.

lees meer over Taylor of Old Bond Street 

Gebruik
Talkpoeder kun je gebruiken vóór of ná het scheren. Doe voor het scheren een kleine hoeveelheid op je handen en verdeel het over het gezicht. Ook kun je een verstuiver of een droge (scheer)kwast gebruiken. Het talkpoeder zal overtollig vocht en huid oliën opnemen. Het zal irritatie verminderen en wondjes voorkomen. Ook na het scheren heeft talk een verzorgende kalmerende werking.

Reviews Schrijf je eigen review

0 sterren op basis van 0 beoordelingen Schrijf je eigen review

    Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? JaNeeMeer over cookies »