Snelle Levering
Grote collectie
Goede service
Shave Tonic 120ml
  • Shave Tonic 120ml-1
  • Shave Tonic 120ml-2
  • Shave Tonic 120ml-3

Baxter of California Shave Tonic 120ml

Terug naar overzicht

20,50 Incl. btw

(0)

Deze revitaliserende Shave Tonic is een uniek product ontwikkeld in de Baxter Finley barbiershops. Zorgt voor een geweldige scheerervaring en houdt de huid in topconditie, zowel als pre als post shave. Inhoud: 120ml

Lees de volledige productomschrijving

  • Artikelcode: BOC-ST

Productomschrijving

Deze revitaliserende shave tonic is een uniek product ontwikkeld in de Baxter Finley barbiershops. Zorgt voor een geweldige scheerervaring en houdt de huid in topconditie, zowel als pre als post shave. Bevat natuurlijke essentiële oliën, die een afzonderlijke combinatie van menthol, rozemarijn, eucalyptus, kamfer en groene munt bevatten. Het product is verrijkt met kalmerend aloë-extract en vitamine E, D en A, die de huid van vocht en voedingsstoffen voorzien.

> lees meer over Baxter of California 

Gebruik
Gebruik als preshave. Voor het scheren een handdoek in warm water drenken. Wring het overtollige water uit de handdoek en spray de tonic op de handdoek. Breng deze voor 30 seconde aan op het gezicht. Bij gebruik na het scheren, gebruik in plaats van warm, koud water. De shave tonic kan ook zonder een handdoek worden gebruikt. Spray dan direct op het gezicht na het scheren, vermijd de ogen.
Als post shave. Maak de huid droog. Doe een kleine hoeveelheid op de palm van de hand en masseer deze op het gezicht. Deze balsem heeft een bijzonder fijne geur en hydrateert, verfrist, verzacht en voedt de huid met alles wat hij nodig heeft na een scheerbeurt.

Reviews Schrijf je eigen review

0 sterren op basis van 0 beoordelingen Schrijf je eigen review

    Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? JaNeeMeer over cookies »