⏱︎ Snelle Levering - Op werkdagen voor 15:00 besteld = zelfde dag verzonden
Gratis verzending vanaf €50 (NL) - €75 (BE)
Goede service - ★★★★★ - Sinds 2013
Enkelzijdige Scheerriem XL 48x8cm
  • Enkelzijdige Scheerriem XL 48x8cm-1
  • Enkelzijdige Scheerriem XL 48x8cm-2
  • Enkelzijdige Scheerriem XL 48x8cm-3

Herold Solingen Enkelzijdige Scheerriem XL 48x8cm

Terug naar overzicht

€ 85,00 Incl. btw

(0)

Handgemaakte enkelzijdige scheerriem XL van Juchtenleer voor het polijsten van een open scheermes. De achterzijde is van canvas. Lengte: 48cm Werkoppervlak: 38x8cm

  • Artikelcode: 180J
  • EAN: NOTAVAILABLE

Directe checkout

Productomschrijving

Handgemaakte enkelzijdige XL scheerriem van juchtenleer voor het polijsten van een open scheermes. Het lederen deel van de scheerriem dient onderhouden te worden met gele pasta. De canvas achterzijde met de witte pasta. Te gebruiken in combinatie met de rode spanriempasta. De scheerriem heeft een totale lengte inclusief beugels van 48cm en een werkbaar oppervlak van 38x8cm. Herold, uit het Duitse Solingen, is al sinds jaar en dag dé specialist op het gebied van lederen scheerriemen en spanriemen. Kwaliteit gegarandeerd.

Gebruik
Een open scheermes vraagt, naast de nodige oeffening, ook gedegen onderhoud. Om de optimale scherpte te bereiken is het nodig om voor iedere scheerbeurt het mes scheerklaar te maken. Dit gebeurt met een scheerriem. Hang de scheerriem met een haak aan een wand en trek deze strak. Haal het mes over de riem om deze te polijsten. Doe dit ongeveer 20 maal.

Reviews Schrijf je eigen review

0 sterren op basis van 0 beoordelingen Schrijf je eigen review

    Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? JaNeeMeer over cookies »